Мреже се надају да ће Кирие Ирвинг играти, Кевин Дурант почива против Блазерса

Који Филм Да Видите?

Кирие Ирвинг Хоустон Роцкетс

Кирие Ирвинг # 11 из Брооклин Нетс осмехује се после победе од 120: 108 над Хоустон Роцкетсом у Барцлаис Центер 31. марта 2021. у Њујорку. Мике Стобе / Гетти Имагес / АФП

Брооклин Нетс се надају да ће Кирие Ирвинг поново видети на терену када угосте Портланд Траил Блазерс у петак увече.

Ирвинг је периодично имао проблема са препонама ове сезоне и најновији напад болности проузроковао је да пропусти четвртак увечеПобеда на путу 130-113 над Индиана Пацерсима.

Тренер Бруклина Стеве Насх више би волео да Ирвинга на паркету насупрот Портланда и Кевина Дуранта како седе на клупи. Дурант је своју сезону постигао највише од 42 поена за 36 минута током руте Пацерса у предњем делу бека у леђа.

храброст кукавички пас умире

Сутра ће бити другачији изазов, рекао је Насх након победе у четвртак, четврте по реду у Брооклину. Видећемо ко је доступан и како све то изгледа и играћемо заиста добар тим Портланда и покушати да изведемо добро.Ђоковић је тријумфовао на Вимблдону да би обезбедио рекордни 20. меч Нигерија запањио тим САД на олимпијској изложби Антетокоумпо, Буцкс смањују вођство Сунса у НБА финалу

Насх је рекао да би више волео да Блаке Гриффин (14 минута против Пацерса) игра другу узастопну ноћ од Дуранта, који се недавно вратио после повреде бутине и раније у сезони пропустио 23 утакмице са повредом тетиве.

Насх је рекао да се одлука можда неће донети док се не дође до типофа. Али сигурно је импресиониран недавном игром Дурента за Нетсе (43-20), који воде Источну конференцију са 1 1/2 утакмице над Пхиладелпхиа 76ерс.

Шта могу да кажем? Имам луксуз да тренирам Кевина Дуранта, рекао је Насх. Ставиш га у састав и догађају се добре ствари.

Дурант је забележио 10 додавања, извео 16 од 24 покушаја гола из терена и погодио свих осам слободних бацања у снажном свестраном напору против Индиане.

Бруклин је такође добио одличан учинак од Ализе Јохнсон, који је имао најбоље такмичење у НБА каријери у 44 утакмице са 20 поена и 21 скок у каријери.

Енергија је била ту од тренутка када сам ушао у зграду, рекао је Џонсон. Био сам спреман да изађем тамо и докажем да припадам.

Портланд је одједном врућ победом од 21 поена на путу над Пацерсима и Мемпхис Гриззлиес-има, како би отворио екскурзију у шест утакмица.

бисерно бела капсула за мршављење на продају филипини

Солидни изласци уследили су након што су Траил Блазерси изгубили пет најлошијих утакмица у сезони.

Дефинитивно смо били спремни за утакмицу, рекао је ветеран нападач Цармело Антхони након победе у среду од 130: 109 у Мемпхису. Могао си то да осетиш. Могли сте да осетите да смо закључани и знали смо колико нам је важна ова игра.

Портланд (34-28) заостаје за Даллас Маверицкс-ом за једну утакмицу у борби за 6. носиоца западне конференције. Шест најбољих екипа избегава плаи-ин рунду.

зашто су колибе тако моћне

Траил Блазерси су имали три стрелца од 20 поена против Мемпхиса. ЦЈ МцЦоллум је имао 26 поена и шест асистенција, Норман Повелл је избројао 24, а Дамиан Лиллард додао је 23.

Портланд је у првом полувремену водио са чак 33 поена док се котрљао до победе у испуху.

За мене је то одбрана од пет људи, тако да сви морају радити свој посао, рекао је тренер Траил Блазерса Терри Стоттс. За мене се прво полувреме односило на тимску одбрану и то укључује прелазну одбрану.

Мрежепоражени домаћин Портланд 116-11223. марта без Дурента и Ирвинга. Џејмс Харден је предњачио постигавши 25 поена и поклапајући се са 17 асистенција у својој каријери.

Харден (тетива тетиве) пропустиће у петак 13. утакмицу заредом.

Лиллард је забележио 22 поена и девет асистенција за Траил Блазерс у прошломесечном мечу, али је пуцао само 5 од 17.

Лиллард, који је на петом месту у НБА погодаку са просеком 28,2, овог месеца постиже само 22,3 поена по мечу.