ПХ Азкалс празан Гуам у квалификацијама за Куп Азије

Који Филм Да Видите?

Пхилиппине Азкалс у свлачионици уочи меча против Гуама. АЗКАЛС ПХОТО

МАНИЛА, Филипини - Филипини су крстарили до победе од 3: 0 над Гуамом и учврстили своје треће место у групи А заједничких квалификација за Фифа Светски куп / Куп Азије касно у петак на стадиону Шарџа у Уједињеним Арапским Емиратима.

назвати велико финале позорнице

Ангел Гуирадо је рано довео Азкалце у мрежу, додавши пас Оливера Биаса у 12. минуту.

Азкали су потом повели са 2: 0 захваљујући аутоголу дефанзивца Гуама Марцуса Лопеза у 60. минуту.

Марк Хартманн је потом у 88. минуту преокренуо прилику из слободног ударца да усправи утакмицу.Ђоковић је тријумфовао на Вимблдону да би обезбедио рекордни 20. меч Нигерија запањио тим САД на олимпијској изложби Антетокоумпо, Буцкс смањују вођство Сунса у НБА финалу

ПУНО: Три бода и чист лист - посао завршен! - # ОнеБлоод #ОнеДестини #Пилипинас #МанокНгБаиан

Поставио Азкали на Петак, 11. јун 2021

Филипини сада имају 10 бодова у групи А са картом 3-1-3 (победа-нерешено-губитак) иза другопласиране Кине која има 13 бодова на резултату 4-1-1.

Победа Кине над Малдивима би Филипинима омогућила пласман у треће коло квалификација за Азијски куп.