Јамес постиже 33 док Хеат пролази поред Буцкса

Који Филм Да Видите?

ЛеБрон Јамес (6) из Миами Хеат-а пуца преко Гариа Неала из Милваукее Буцкса (лево) и Брандон Книгхт-а (11) током првог полувремена НБА кошаркашке утакмице у уторак, 12. новембра 2013, у Мајамију. АП

МИАМИ - ЛеБрон Јамес је постигао 33 поена и избацио читаву четврту четвртину, Мицхаел Беаслеи постигао је 19 са клупе, а Миами Хеат је имао мало проблема на путу да победи Милваукее Буцкс са 118-95 у уторак увече.

корпоративно власништво сведочи

Марио Цхалмерс завршио је са 15 поена и седам асистенција за Хеат, чија је највећа победничка разлика пре уторка била тријумф од 12 поена над Чикагом у уводној вечери. Цхрис Босх постигао је 10 за Мајами (5-3).

Јохн Хенсон и Гари Неал постигли су по 18 поена, а Гианнис Антетокоунмпо 11 за Милваукее - сва тројица стављајући те поене са клупе Буцкса. Царон Бутлер је био једини двоцифрени стартер Буцкса (2-4), завршивши са 10.

Мајами је играо без Удониса Хаслема (позади) и Раиа Аллена (болестан). Схане Баттиер је почео на месту Хаслема.Ђоковић је тријумфовао на Вимблдону да би обезбедио рекордни 20. меч Нигерија запањио тим САД на олимпијској изложби Антетокоумпо, Буцкс смањују вођство Сунса у НБА финалу

Хеат су постигли најмање 100 поена у свакој од својих осам досадашњих утакмица, продужујући рекорд екипе за такав почетак, али оно што је у колективним очима двоструког браниоца НБА шампиона имало много више значаја били су одбрамбени бројеви .

најновије вести о Лејли де Лими

Милваукее је у прве три четвртине шутирао само 35 процената, пре него што је у последњих 12 минута постигао 33 поена против низа оног што је Хеат имао као другопласирани и трећи тим.

Јамес је Хеат-у дао ињекцију адреналина касно на половини, када су се он и Цхалмерс удружили за још један улазак у Миами-јев хигх-ролл колут. Двиане Ваде је зграбио одбијену лопту и дохватио је Цхалмерс-а, који је возио траком против Милваукее-овог Кхриса Миддлетона - а затим је једноставно подигао лопту равно горе, знајући да Јамес заостаје у игри.

Резултат је био предвидљив. Џејмс се закуцао у прошлост Миддлетон-а, Хеат је повео са 56-45 на половину, а четвороструки МВП лиге је затим преузео у трећој четвртини.

Јамес 17, Буцкс 17 - то је био резултат у трећој четвртини, након што је Хеат звезда у периоду извела 6 од 9 шутева, укључујући и четири тројке. Такође је возио за један посебно наглашен слам, а вођство 84-62 које је Миами извео у четврти осигурало је да остатак ноћи добије слободан након што је забележио само 30 минута.